Консультант по всем вопросам в области недвижимости
+38 (095) 149 05 41
ул. 19 партсъезда, д. 24, г. Краматорск

Уряд заблокував купівлю і продаж житла в ряді міст Донецької області

У населених пунктах, які підпали під заборону Кабміну, неможливо переоформити права власності, купити або продати житло. Про це повідомив глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

За його словами, що таким чином сформувалася небезпечна законодавча колізія. Кабмін відніс до міст і населеним пунктам зони АТО Маріуполь, Краматорськ, Артемівськ, Дзержинськ та інші населені пункти.Таким чином, на них поширилася норма, що передбачає заборону на зміну власників підприємств, директорів підприємств, прав власності на нерухомість. Тепер, у містах неможливо купити або продати житло, переоформити права власності.

“Те-є фактично території працюють за аналогією з територією тимчасово окупованій. Ми буквально самі були ошелешені цими речами”, – сказав Жебрівський.

Він додав, що Донецька ОВГА підготувала законопроект, суть якого полягає в тому, щоб внести зміни до закону. Зокрема, передбачити, що норми про заборону змін не поширюються на території, які контролюються українською владою.Поширюються вони тільки на тимчасово окуповані території.

Після схвалення законопроекту у Верховній раді і підписання його президентом Петром Порошенком, Держреєстр буде розблокований.

“Сподіваюся, що Верховна рада прийме це рішення в терміновому порядку. Ми контролюємо цей процес і сподіваємося що на найближчому засіданні це відбудеться”, – підкреслив Жебрівський.

Джерело: economics.unian.net

comments powered by Disqus

Горячие предложения:

$ 13000

Продажа: Квартира
бульвар Машиностроителей, д. 59
Комнат: 3 Этаж: 1/5

$ 11000

Продажа: Квартира
ул. Академическая д. 8
Комнат: 3 Этаж: 8/9

$ 4500

Продажа: Квартира
ул. Вознесенского, д. 12
Комнат: 1 Этаж: 5/5

$ 14500

Продажа: Квартира
ул. Дворцовая д. 26
Комнат: 3 Этаж: 1/5